Otwarte dzisiaj
9:00-21:00

Rossmann

Drogerie Rossmann w Polsce

Jesteśmy liderem rynku drogeryjnego w Polsce. Codziennie zakupy w naszych drogeriach robi ponad 945 tys. Polaków. Pierwszy Rossmann w naszym kraju powstał w 1993 r. w Łodzi. 28 lat później świętowaliśmy otwarcie 1500-nej drogerii. Dziś mamy ich w Polsce blisko 1.700, a w każdym przynajmniej jedną kasę samoobsługową.

By zakupy były jeszcze prostsze uruchomiliśmy drogerię internetową. Logując się na stronie: www.rossmann.pl można zamawiać ulubione produkty o dowolnej porze, bez potrzeby ruszania się z domu. Stworzyliśmy również aplikację Rossmann PL, która umożliwia przystąpienie do Klubu Rossmann. Cieszy się ona wielkim zainteresowaniem, w swoich smartfonach ma ją 8 mln użytkowników.

Dla tych, którzy kochają odwiedzać nasze drogerie, przygotowaliśmy nowy sposób robienia zakupów – Rossmann GO. Klient wchodzi do sklepu, skanuje produkty telefonem, płaci za nie w wygodny sposób online lub w kasie i wychodzi.

Tworzymy zgrany zespół 17,1 tys. pracowników. Kierujemy się zasadą: jak największy wybór artykułów w rozsądnych cenach. Oferujemy naszym klientom 21,5 tys. produktów polskich i zagranicznych (w sumie 800 marek). Co roku na nasze półki w drogeriach wprowadzamy 7 tys. nowości.