Stara Mydlarnia powstała w 2001 roku otwierając swój pierwszy firmowy sklep na bydgoskiej starówce. Do dziś jej właścicielka Sylwia Brzuska może poszczycić się uroczym sklepem z wiernymi klientami, którzy kochają to miejsce i całą markę. Tak to się zaczęło…

Stara Mydlarnia to duża rodzinna firma produkująca naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Ważną częścią działalności firmy jest produkcja całkowicie ręcznie wyrabianych mydeł w blokach, muffinek, creamersów i kul do kąpieli – „hand made by Stara Mydlarnia”. Stara Mydlarnia swój sukces opiera nie tylko na tworzeniu wysokiej jakości produktów. Jej wyjątkowość polega na stworzeniu konceptu, który pozwolił codzienną pielęgnację, od stóp do głów, zamienić w rytuał Spa.
Dzisiaj to sieć kilkudziesięciu sklepów własnych i franczyzowych, sukcesy w eksporcie, duży udział sprzedaży w sieciach perfumeryjnych i drogeriach.
Inspiracją dla nas są dary, jakich dostarcza nam natura. Oferujemy Państwu kosmetyki najwyższej jakości w większości pochodzenia naturalnego wytwarzane na bazie takich składników, jak miód, płatki kwiatowe, ekstrakty roślinne, zioła, masło Shea.
Produkty Starej Mydlarni są przebadane dermatologicznie i nie testowane na zwierzętach.
Wiele składników posiada certyfikaty produktów naturalnych.